Aparthotel Old Town

Lokalizacja aparthotelu

ul. Świętej Gertrudy 10, 31-046 Kraków

0,5km - Rynek Główny

500m - Sukiennice

500m - Zamek na Wawelu

100m - Planty

400m - Kościół Mariacki

1,9km - Fabryka Schindlera

1,1km - Galeria Krakowska

1,2km - Muzeum Narodowe

1,1km - Bazylika św. Trójcy

400m - Kościół Mariacki

400m - Muzeum Archeologiczne

12km - Kopalnia Soli w Wieliczce

W pobliżu

Ulica Św. Gertrudy przylega do krakowskiego rynku, w samym centrum miasta! Apartamenty Old Town to idealna baza wypadowa zarówno dla tych, którzy planują intensywny weekend w mieście, jak i dla fanów dłuższego zwiedzania Krakowa szlakiem historycznych zabytków.

Rynek to prawdziwe, tętniące życiem serca miasta – klimatyczne miejsce spotkań, doskonałych lokali gastronomicznych i sezonowych wydarzeń kulturalnych.

Najbliższe lotniska

Lotnisko Kraków-Balice 10,1 km
Lotnisko Katowice-Pyrzowice 77 km

Poznaj okolicę

Kraków

Drugie pod względem ilości mieszkańców (ok.765 tys.), miasto w Polsce. Jest to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w naszym kraju. Kraków, to również dawna stolica, siedziba książąt i króli, miejsce 20 koronacji.

Jednym z najważniejszych zabytków jest jest górujący nad centrum miasta zamek królewski na Wawelu. W Kraowie na Nowej Hucie, znajduje się najbardziej charakterystyczny zespół architektoniczny okresu socrealizmu w Polsce. Kraków to również miasto tradycji takich jak: Wianki, konkurs szopek krakowskich, Bajgle, Parada Smoków, Lajkonik, Król Kurkowy, Juvenalia. W mieście można również wejść na jeden z trzech usypanych kopców: Wandy, Kraka lub Piłsudskiego.

atrakcje Krakowa